Гардеробні системи

Сучасні, надійні та функціональні гардеробні кімнати будь-якої конфігурації та розмірів від виробника за кращою ціною в Україні

4 гардеробні системи в 5 кольорах
60 місяців гарантії на гардеробну систему
Монтаж з першого разу та без переробок
Краща ціна в Україні
Наші гардеробні системи встановлені у всіх престижних житлових комплексах:
Наша продукція:
Найкращі гардеробні та інтер'єрні системи
Професійно – дизайн-макет, виготовлення, встановлення
Гардеробна система
Loft Consolle
Гардеробна система
Loft
Гардеробна система
Verty
Гардеробна система
Verty7
Шафи та Розсувні міжкімнатні перегородки на
будь-який бюджет
Корпусні, розсувні та вбудовані
Шафи
Розсувні міжкімнатні
Перегородки
Більше у нашому Instagram и Facebook:
Дизайн-проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО

Як це зробити? Надсилайте план приміщення, в якому ви плануєте розмістити гардеробну – хоч у вигляді креслень від дизайнера або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці 🙂

Наша продукція встановлена ​​і в котеджних містечках:
Чому ми?
Вартість від виробника

Як виробник гардеробних систем ми пропонуємо найкраще співвідношення вартість/дизайн/якість/надійність в Україні.

Сучасний дизайн

Подивіться на наші роботи. Ви бачите сучасний європейський продукт, який розробила та виготовляє українська компанія в Україні.

100% екологічність

Гардеробна система складається з розташованого вертикально алюмінієвого профілю та різноманітних елементів комплектації, які виготовлені ​​з алюмінію, металу та скла.

Зроблено в Україні

Всі елементи комплектації гардеробних систем, як і весь алюмінієвий профіль для гардеробних систем, вироблені в Києві на нашому підприємстві.

Всі зразки в шоурумі

В нашому шоурумі представлені всі п’ять  Гардеробних систем, розсувні та розпашні Міжкімнатні перегородки, та кілька Шаф з фасадами різного типу

Продукція на складі

З нами ви не ризикуєте, тому що у нас на складі знаходиться кілька кілометрів алюмінієвого профілю та кілька тисяч комплектуючих для гардеробних систем

Переваги наших гардеробних систем
 • Можливість встановлення лід-підсвічування у профілі або в полицях
  Корпусні елементи можуть бути виконані як з ДСП, так і з фарбованого чи шпонованого МДФ будь якої товщини, або зі скла
  Основа конструкції - міцний та надійний товстостінний вертикальний профіль
 • Великий вибір полиць та компонентів для зберігання взуття
  Висувні механізми для ящиків Blum(Австрія) - найкраще, що є в світі
  Найбільший вибір елементів комплектації
 • Органайзери для аксесуарів оздоблені м'якою екошкірою або алькантарою
  Вертикальний профіль в 3х висотах. Вся комплектація в 5 базових кольорах
  Комплекс послуг від професіоналів
Ще трішки про нашу продукцію:
Лед-підсвічування

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Полиці та фасади висувних ящиків зі скла

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Органайзери для аксесуарів та денця ящиків у м'якій шкірі.

Годинники, краватки, пояси, хустки… І під прозорою кришкою, та з лід-підсвічуванням! Зазвичай, коли жінки бачать це у нашому шоурумі, вони вимовляють “вау”

Рішення для зберігання взуття

Власне, ви бачите два найпопулярніші типи стаціонарних “каблучниць” – як ми їх називаємо – які дозволяють організувати та впорядкувати зберігання взуття. Окрім каблучниць, у нашому асортименті є …

ЧОТИРИ гардеробні системи

Жоден виробник меблів в Україні не запропонує такого вибору. П’ЯТЬ гардеробних систем в 5 стандартних кольорах і 3х висотах, з можливістю використовувати для полиць як ДСП так і скло

Універсальність конструкції

Комбінуючи всі чотири системи, ми з легкістю можемо забудувати приміщення абсолютно будь-якого розміру, формату, конфігурації та з будь-якими вимогами до дизайну.

Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО

Як це зробити? Надсилайте план приміщення, в якому ви плануєте розмістити гардеробну – хоч у вигляді креслень від дизайнера або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці 🙂

Як ми працюємо?

Вам потрібно спроектувати, виготовити та встановити гардеробну кімнату? Все просто: Ви звертаєтесь до нас – ми робимо.

Вы звоните или пишите нам
Вам нужна гардеробная комната, раздвижная перегородка или шкаф, и вы не знаете, с чего начать - позвоните или напишите нам, мы расскажем порядок действий и с чего начать.
Мы - рисуем проект и делаем расчёт стоимости
Собственно, если у вас есть размеры вашей гардеробной комнаты, или вы можете их сделать, пусть даже не очень точно, для начала работы нам этого будет достаточно. На основе этих размеров мы сделаем проект гардеробной, и рассчитаем стоимость.
Вносим правки
После того, как предварительный проект нарисован и посчитан, мы отправляем всю информацию Вам. Вы смотрите, задаёте нам вопросы, вносите правки. При внесении правок стоимость обычно меняется, чаще в сторону увеличения)
Утверждаем проект и заключаем договор
Мы закрепляем наши договоренности о ценах и сроках подписанием Договора, а графическую и техническую информацию излагаем в Приложении к Договору. В момент подписания Договора вы вносите частичную оплату.
Устанавливаем продукцию
Ближе к завершению срока, указанного в Договоре, мы привезем и установим долгожданную гардеробную или перегородку. Вы получаете удовольствие и рассчитываетесь за своевременно поставленную согласно условиям договора и нашим обещаниям продукцию.
Ви дзвоните або пишите нам

Вам потрібна гардеробна, розсувна перегородка або шафа, і ви не знаєте, з чого почати – зателефонуйте чи напишіть нам, ми розповімо порядок дій та з чого почати.

Ви дзвоните або пишите нам
Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості

Власне, якщо у вас є розміри вашої гардеробної, або ви можете їх зробити, нехай навіть не дуже точно, для початку роботи цього буде достатньо. На основі цих розмірів ми зробимо проект вбиральні, і розрахуємо вартість.

Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості
Вносимо редагування

Після того, як попередній проект намальовано та пораховано, ми надсилаємо всю інформацію Вам. Ви дивитеся, ставите нам запитання, вносите правки. При внесенні правок вартість зазвичай змінюється, частіше у бік збільшення 🙂

Вносимо редагування
Затверджуємо проект та укладаємо договір

Ми закріплюємо наші домовленості про ціни та терміни підписанням Договору, а графічну та технічну інформацію викладаємо у Додатку до Договору. У момент підписання Договору ви вносите часткову оплату.

Затверджуємо проект та укладаємо договір
Встановлюємо продукцію

Ближче до завершення терміну, зазначеного в Договорі, ми привеземо та встановимо довгоочікувану гардеробну або перегородку. Ви отримуєте задоволення та розраховуєтеся за своєчасно поставлену згідно з умовами договору та нашими обіцянками продукцію.

Встановлюємо продукцію
Відповіді на запитання
Зроблено в Україні

Всі елементи комплектації гардеробних систем, як і весь алюмінієвий профіль для гардеробних систем, вироблені в Києві на нашому підприємстві.

Зразки в офісі

Зразки всіх чотирьох гардеробних систем встановлені у нас в офісі

Продукція на складі

З нами ви не ризикуєте, тому що у нас на складі знаходиться кілька кілометрів алюмінієвого профілю та кілька тисяч комплектуючих для гардеробних

Вам пощастило! Ви потрапили на нашу сторінку, присвячену дизайну, продажу, виготовленню на замовлення та встановленню кращих гардеробних систем у Києві та в Україні. Ми виробники чотирьох стильних, модних, сучасних, зручних і надійних, вбудованих, кутових, дорогих і недорогих гардеробних. Ми проектуємо та встановлюємо гардеробні в Києві та в Україні на замовлення більше семи років, і чи не єдині, хто приділяє увагу дизайну та функціональності гардеробних кімнат на основі гардеробних систем, фурнітурі та елементам наповнення, ергономіці гардеробних систем.

Що ж таке сучасна гардеробна кімната?

Це відкритий простір, вільний від труноподібних ящиків від підлоги до стелі, наповнений відкритими полицями, що практично парять у повітрі, трубами (штангами) для плічок (тремплей), побудованими в ряд модулями з відкритими та закритими шухлядами для білизни, взуття та трикотажних речей.

Для зручності користування обов’язкові до наявності висувні брючниці, висувні та статичні полиці для взуття, органайзери для поясів і краваток, або сорочок і сумок.

Розроблені з нашою безпосереднім участю гардеробні системи Verty та LOFT спроектовані якраз з урахуванням усіх сучасних вимог до дизайну гардеробних кімнат.

Ми пропонуємо 5 сучасних гардеробних систем власного виробництва:

 • Spazio – повністю з ламінованої ДСП або шпонованого/фарбованого МДФ/фанери; гардеробна система на основі вертикально розташованого алюмінієвого профілю з кріпленням полиці по центру Verty7, гардеробна система на основі вертикально розташованого алюмінієвого профілю з консольним кріпленням полиці Verty, гардеробна система LOFT – подібна до Verty, але істотна відмінність полягає в тому, що полиці виготовлені зі скла в рамці з алюмінієвого профілю гардеробна система LOFT consolle – скляні полиці в алюмінієвому профілі консольно кріпляться до вертикально встановленого та закріпленого до стіни несучого алюмінієвого профілю.

Гардеробні системи Verty7, Verty, LOFT Consolle та LOFT складаються з основного несучого вертикального алюмінієвого профілю та набору конструкційних та настановних елементів для кріплення полиць, модулів з висувними ящиками, брючниць, каблучниць, штанг тощо, спроектовані та вироблені. Ви можете замовити у нас в Києві гардеробні системи як тільки з доставкою по Києву та Україні, так і з монтажем під ключ.