Гардеробная система LOFT

Сучасна гардеробна система LOFT з алюмінієвого профілю та скла,
з можливістю встановлення полиць та інших навісних елементів з ламінованого ДСП,
або шпонованого/фарбованого МДФ
4 гардеробні системи в 4х кольорах
60 місяців гарантії на гардеробну систему
Монтаж з першого разу та без переробок
Больше в нашем Instagram и Facebook:
Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО
Як це зробити?
Надсилайте план приміщення, в якому ви плануєте
розмістити гардеробну, хоч у вигляді креслень від дизайнера
або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці :)
Ще
Лед-підсвічування

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Полиці та фасади висувних ящиків зі скла

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Органайзери для аксесуарів та денця ящиків у м'якій шкірі.

Годинники, краватки, пояси, хустки… І під прозорою кришкою, та з лід-підсвічуванням! Зазвичай, коли жінки бачать це у нашому шоурумі, вони вимовляють Вау.

Рішення для зберігання взуття

Власне, ви бачите два найпопулярніші типи стаціонарних “каблучниць” – як ми їх називаємо – які дозволяють організувати та впорядкувати зберігання взуття. Окрім каблучниць, у нашому асортименті є …

ЧОТИРИ гардеробні системи

Жоден виробник меблів в Україні не запропонує такого вибору. ЧОТИРИ гардеробні системи в 4х стандартних кольорах і 3х висотах, з можливістю використовувати для полиць як скло, так і…

Універсальність конструкції

Комбінуючи всі чотири системи, ми з легкістю можемо забудувати приміщення абсолютно будь-якого розміру, формату, конфігурації та з будь-якими вимогами до дизайну.

Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО
Як це зробити?
Надсилайте план приміщення, в якому ви плануєте
розмістити гардеробну, хоч у вигляді креслень від дизайнера
або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці :)
Як ми працюємо?

Вам потрібно спроектувати, виготовити та встановити гардеробну кімнату? Все просто: Ви приходьте до нас – ми робимо.

Вы звоните или пишите нам
Вам нужна гардеробная комната, раздвижная перегородка или шкаф, и вы не знаете, с чего начать - позвоните или напишите нам, мы расскажем порядок действий и с чего начать.
Мы - рисуем проект и делаем расчёт стоимости
Собственно, если у вас есть размеры вашей гардеробной комнаты, или вы можете их сделать, пусть даже не очень точно, для начала работы нам этого будет достаточно. На основе этих размеров мы сделаем проект гардеробной, и рассчитаем стоимость.
Вносим правки
После того, как предварительный проект нарисован и посчитан, мы отправляем всю информацию Вам. Вы смотрите, задаёте нам вопросы, вносите правки. При внесении правок стоимость обычно меняется, чаще в сторону увеличения)
Утверждаем проект и заключаем договор
Мы закрепляем наши договоренности о ценах и сроках подписанием Договора, а графическую и техническую информацию излагаем в Приложении к Договору. В момент подписания Договора вы вносите частичную оплату.
Устанавливаем продукцию
Ближе к завершению срока, указанного в Договоре, мы привезем и установим долгожданную гардеробную или перегородку. Вы получаете удовольствие и рассчитываетесь за своевременно поставленную согласно условиям договора и нашим обещаниям продукцию.
Ви дзвоните або пишите нам

Власне, якщо у вас є розміри вашої гардеробної, або ви можете їх зробити, нехай навіть не дуже точно, для початку роботи цього буде достатньо. На основі цих розмірів ми зробимо проект вбиральні, і розрахуємо вартість.

Ви дзвоните або пишите нам
Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості

Собственно, если у вас есть размеры вашей гардеробной комнаты, или вы можете их
сделать, пусть даже не очень точно, для начала работы нам этого будет достаточно.
На основе этих размеров мы сделаем проект гардеробной, и рассчитаем стоимость.

Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості
Вносимо редагування

Після того, як попередній проект намальовано та пораховано, ми надсилаємо всю інформацію Вам. Ви дивитеся, ставите нам запитання, вносите правки. При внесенні правок вартість зазвичай змінюється, частіше у бік збільшення)

Вносимо редагування
Затверджуємо проект та укладаємо договір

Ми закріплюємо наші домовленості про ціни та терміни підписанням Договору, а графічну та технічну інформацію викладаємо у Додатку до Договору. У момент підписання Договору ви вносите часткову оплату.

Затверджуємо проект та укладаємо договір
Встановлюємо продукцію

Ближче до завершення терміну, зазначеного в Договорі, ми привеземо та встановимо довгоочікувану гардеробну або перегородку. Ви отримуєте задоволення та розраховуєтеся за своєчасно поставлену згідно з умовами договору та нашими обіцянками продукцію.

Встановлюємо продукцію
Відповіді на запитання
Зроблено в Україні

Всі елементи комплектації гардеробних систем, як і весь алюмінієвий профіль для гардеробних систем, вироблені в Києві на нашому підприємстві.

Зразки в офісі

Зразки всіх чотирьох гардеробних систем встановлені у нас в офісі

Продукція на складі

З нами ви не ризикуєте, тому що у нас на складі знаходиться кілька кілометрів алюмінієвого профілю та кілька тисяч комплектуючих для гардеробних

Прості форми, рівні лінії, прямі кути, метал, скло та дерево.

Все це гардеробна система LOFT – стильна, модна та досконала вбиральня система. Темний колір профілю чудово вписується в сучасні стилі інтер’єру, такі, як лофт або індастріал, або, навпаки, білий колір стиль сканді і модерн. Тонкий витончений вертикальний стійкий профіль та полиці зі скла в легкій алюмінієвій рамі абсолютно не перекривають простір будь-якого приміщення. Верхнє світло пронизує і освітлює буквально всю конструкцію – адже тіні взятися звідки.

Гардеробна система LOFT відмінно підходить для будь-яких інтер’єрних рішень, наприклад, як стелажі. Останнім часом найбільшою популярністю користуються гардеробні системи з консольними полицями, як, наприклад, LOFT Consolle, але традиційні гардеробні системи з розташуванням стійки посередині полиці не втратили популярності.

Ми, як виробники гардеробних систем у Києві та в Україні, пропонуємо сучасні екологічні гардеробні системи, а також гардеробні кімнати на їх основі на замовлення з доставкою та встановленням у Києві та по Україні.