Гардеробна система Verty 7

Традиційна алюмінієва вбиральня система.
Основний елемент - це розташований вертикально несучий алюмінієвий профіль.
До профілю за допомогою спеціальних елементів кріпляться полиці, штанги та інші корпусні елементи
4 гардеробні системи в 4х кольорах
60 місяців гарантії на гардеробну систему
Монтаж з першого разу та без переробок
Больше в нашем Instagram и Facebook:
Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО
Як це зробити?
Надсилайте план приміщення, в якому ви плануєте
розмістити вбиральню, хоч у вигляді креслень від дизайнера
або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці
Ще
Лед-підсвічування

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Полиці та фасади висувних ящиків зі скла

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Органайзери для аксесуарів та денця ящиків у м'якій шкірі.

Годинники, краватки, пояси, хустки… І під прозорою кришкою, та з лід-підсвічуванням! Зазвичай, коли жінки бачать це у нашому шоурумі, вони вимовляють Вау…

Подробнее…

Рішення для зберігання взуття

Власне, ви бачите два найпопулярніші типи стаціонарних “каблучниць” – як ми їх називаємо – які дозволяють організувати та впорядкувати зберігання взуття. Окрім каблучниць, у нашому асортименті є …

ЧОТИРИ гардеробні системи

Жоден виробник меблів в Україні не запропонує такого вибору. ЧОТИРИ гардеробні системи в 4х стандартних кольорах і 3х висотах, з можливістю використовувати для полиць як скло, так і…

Універсальність конструкції

Комбінуючи всі чотири системи, ми з легкістю можемо забудувати приміщення абсолютно будь-якого розміру, формату, конфігурації та з будь-якими вимогами до дизайну.

Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО
Як це зробити?
Надсилайте план приміщення, в якому ви плануєте
розмістити гардеробну, хоч у вигляді креслень від дизайнера
або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці :)
Як ми працюємо?

Вам потрібно спроектувати, виготовити та встановити гардеробну кімнату? Все просто: Ви приходьте до нас – ми робимо.

Вы звоните или пишите нам
Вам нужна гардеробная комната, раздвижная перегородка или шкаф, и вы не знаете, с чего начать - позвоните или напишите нам, мы расскажем порядок действий и с чего начать.
Мы - рисуем проект и делаем расчёт стоимости
Собственно, если у вас есть размеры вашей гардеробной комнаты, или вы можете их сделать, пусть даже не очень точно, для начала работы нам этого будет достаточно. На основе этих размеров мы сделаем проект гардеробной, и рассчитаем стоимость.
Вносим правки
После того, как предварительный проект нарисован и посчитан, мы отправляем всю информацию Вам. Вы смотрите, задаёте нам вопросы, вносите правки. При внесении правок стоимость обычно меняется, чаще в сторону увеличения)
Утверждаем проект и заключаем договор
Мы закрепляем наши договоренности о ценах и сроках подписанием Договора, а графическую и техническую информацию излагаем в Приложении к Договору. В момент подписания Договора вы вносите частичную оплату.
Устанавливаем продукцию
Ближе к завершению срока, указанного в Договоре, мы привезем и установим долгожданную гардеробную или перегородку. Вы получаете удовольствие и рассчитываетесь за своевременно поставленную согласно условиям договора и нашим обещаниям продукцию.
Ви дзвоните або пишите нам

Вам потрібна гардеробна, розсувна перегородка або шафа, і ви не знаєте, з чого почати – зателефонуйте чи напишіть нам, ми розповімо порядок дій та з чого почати.

Ви дзвоните або пишите нам
Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості

Власне, якщо у вас є розміри вашої гардеробної, або ви можете їх зробити, нехай навіть не дуже точно, для початку роботи цього буде достатньо. На основі цих розмірів ми зробимо проект вбиральні, і розрахуємо вартість.

Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості
Вносимо редагування

Після того, як попередній проект намальовано та пораховано, ми надсилаємо всю інформацію Вам. Ви дивитеся, ставите нам запитання, вносите правки. При внесенні правок вартість зазвичай змінюється, частіше у бік збільшення)

Вносимо редагування
Затверджуємо проект та укладаємо договір

Ми закріплюємо наші домовленості про ціни та терміни підписанням Договору, а графічну та технічну інформацію викладаємо у Додатку до Договору. У момент підписання Договору ви вносите часткову оплату.

Затверджуємо проект та укладаємо договір
Встановлюємо продукцію

Ближче до завершення терміну, зазначеного в Договорі, ми привеземо та встановимо довгоочікувану гардеробну або перегородку. Ви отримуєте задоволення та розраховуєтеся за своєчасно поставлену згідно з умовами договору та нашими обіцянками продукцію.

Встановлюємо продукцію
Відповіді на запитання
Зроблено в Україні

Всі елементи комплектації гардеробних систем, як і весь алюмінієвий профіль для гардеробних систем, вироблені в Києві на нашому підприємстві.

Зразки в офісі

Зразки всіх чотирьох гардеробних систем встановлені у нас в офісі

Продукція на складі

З нами ви не ризикуєте, тому що у нас на складі знаходиться кілька кілометрів алюмінієвого профілю та кілька тисяч комплектуючих для гардеробних 

Ми проектуємо та виробляємо гардеробні кімнати з використанням алюмінієвої гардеробної системи Verty7, розробленої та виготовленої нашою компанією в Україні. При розробці алюмінієвої колонної гардеробної системи Verty7™ були враховані переваги та недоліки європейських виробників подібної продукції, а також наш багаторічний практичний досвід виробництва гардеробних кімнат на замовлення в Києві та в Україні із застосуванням імпортних алюмінієвих колонних систем, таких як Aristo, Komandor, Samsung Irex.

Сучасна гардеробна – це не тільки стійки з полицями та штангами для одягу. Сучасна концепція дизайну гардеробних кімнат передбачає не тільки екологічну складову, яка передбачає мінімізацію використання деревомістких матеріалів за рахунок використання алюмінієвого профілю та скла. Сучасне бачення гардеробної кімнати – це досить широка лінійка комплектуючих елементів – кілька типорозмірів відкритих та закритих висувних ящиків, каблучниці, брючниці, полиці для взуття тощо.

Ми розробили кілька десятків типових корпусних елементів — полиці, кутові полиці, полиці для взуття, модулі з ящиками тощо, а також створили кілька стандартизованих поєднань кольорів і текстур, що в поєднанні з п’ятьма базовими кольорами гардеробної системи Verty7™ можливість для забудови гардеробних кімнат та інтер’єрних стелажних рішень будь-яких форм та розмірів.Окремо хочеться сказати про вартість – гардеробні кімнати на замовлення в Києві виробництва компанії Happy Room із застосуванням гардеробної системи Verty7, за вартістю значно нижчою за гардеробні, виготовлені із застосуванням закордонних гардеробних систем.