О компанії Happy room

Компания Happy Room – Виробник Гардеробних систем та Розсувних перегородок.

Ми більше 10 років виробляємо корпусні меблі на замовлення будь-якого рівня складності у Києві. Останні сім років ми спеціалізуємось на пиготовленні продукціїї з використанням алюмінієвого профіля.

Happy room розробляє, проектує та виготовляє:

Happy-room – це команда професіоналів з п’ятнадцятирічний досвід роботи у виробництві меблів для дому на замовлення.
Дизайн інтер’єрів, виробництво торгового обладнання, виставкових стендів та зовнішньої реклами.

Нами накопичено величезний досвід роботи з усіма існуючими матеріалами та технологіями.
Ми не боїмося складних форм, нових матеріалів та технологій.

Основна наша продукція, починаючи з 2014 року – це сучасні Гардеробні кімнати з алюмінієвого профілю, скла, ДСП та МДФ з лід-підсвічуванням. Ми пропонуємо ЧОТИРИ Гардеробні системи в чотирьох базових кольорах з величезним вибором комплектуючих елементів. Дані гардеробні системи дозволяють забудувати приміщення будь-якої конфігурації, а естетика та ергономіка конструкцій гардеробних систем у парі з нашим досвідом дають можливість спроектувати та виготовити продукцію дуже високого рівня, здатну легко конкурувати з імпортними гардеробними системами – як бюджетними, так і преміум класу.

Складська програма алюмінієвого профілю для виробництва розсувних систем Alucom TM, алюмінієві колонні гардеробні системи Verty і LOFT нашої розробки та виробництва, власне виробництво розсувних систем для  розсувних та розпашних міжкімнатних перегородок та шаф-купе, а також замкнутий повний цикл виробництва – ділянки порізки профілю та дзеркал, малярська камера для фарбування МДФ, лакування шпонованого МДФ, камера порошкового фарбування алюмінієвого профілю – все це дає можливість повністю контролювати якість робіт на всіх етапах і дозволяє компанії пропонувати Замовнику об’єктивну вартість при незмінно високій якості, а досвід та професіоналізм нашого колективу. — дизайнерів, конструкторів та збирачів – ви можете оцінити за фотографіями наших робіт.

Останні кілька років ми займаємось розробкою цілого разу алюмінієвих профілів для меблів. Це і розсувні системи високого рівня, які здатні замінити італійські розсувні системи преміум класу, і розпашні фасадні системи, і алюмінієвий профіль для фасадів без ручок, і ручки-профілі, і ширший асортимент декоративної та функціональної фурнітури для шаф та гардеробних. І всю цю продукцію обов’язково буде реалізовано.
А Місію компанії ми бачимо у здатності замістити, а згодом і видавити з України алюмінієві системи для меблів, гардеробні системи, розсувні системи імпортного виробництва.