Розсувні перегородки

Сучасні РУХОВІ, РОЗРЯБНІ та СКЛАДНІ міжкімнатні та інтер’єрні перегородки з алюмінієвого профілю та скла від виробника алюмінієвих розсувних систем у Києві

РОЗРУХОВІ ТА РОЗПАШНІ перегородки
60 місяців гарантії
Монтаж з першого разу та без переробок
Больше в нашем Instagram и Facebook:
Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО
Як це зробити?
Надсилайте розміри або план приміщення, в якому ви плануєте
встановити РОЗРУХОВУ ПЕРЕГОРОДКУ - хоч у вигляді креслень від дизайнера
або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці
А ще ми виробники алюмінієвих гардеробних систем:
Лед-підсвічування

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Полиці та фасади висувних ящиків зі скла

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Органайзери для аксесуарів та денця ящиків у м'якій шкірі.

Годинники, краватки, пояси, хустки… І під прозорою кришкою, та з лід-підсвічуванням! Зазвичай, коли жінки бачать це у нашому шоурумі, вони вимовляють Вау.

Рішення для зберігання взуття

Власне, ви бачите два найпопулярніші типи стаціонарних “каблучниць” – як ми їх називаємо – які дозволяють організувати та впорядкувати зберігання взуття. Окрім каблучниць, у нашому асортименті є …

ЧОТИРИ гардеробні системи

Жоден виробник меблів в Україні не запропонує такого вибору. ЧОТИРИ гардеробні системи в 4х стандартних кольорах і 3х висотах, з можливістю використовувати для полиць як скло, так і…

Універсальність конструкції

Комбінуючи всі чотири системи, ми з легкістю можемо забудувати приміщення абсолютно будь-якого розміру, формату, конфігурації та з будь-якими вимогами до дизайну.

Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО
Як це зробити?
Надсилайте розмір або план приміщення, в якому ви плануєте
розмістити РОЗРУХОВУ ПЕРЕГОРОДКУ, хоч у вигляді креслень від дизайнер
або архітектора, хоч намальований олівцем на серветці
Як ми працюємо?

Вам потрібно спроектувати, виготовити та встановити гардеробну кімнату? Все просто: Ви приходьте до нас – ми робимо.

Вы звоните или пишите нам
Вам нужна гардеробная комната, раздвижная перегородка или шкаф, и вы не знаете, с чего начать - позвоните или напишите нам, мы расскажем порядок действий и с чего начать.
Мы - рисуем проект и делаем расчёт стоимости
Собственно, если у вас есть размеры вашей гардеробной комнаты, или вы можете их сделать, пусть даже не очень точно, для начала работы нам этого будет достаточно. На основе этих размеров мы сделаем проект гардеробной, и рассчитаем стоимость.
Вносим правки
После того, как предварительный проект нарисован и посчитан, мы отправляем всю информацию Вам. Вы смотрите, задаёте нам вопросы, вносите правки. При внесении правок стоимость обычно меняется, чаще в сторону увеличения)
Утверждаем проект и заключаем договор
Мы закрепляем наши договоренности о ценах и сроках подписанием Договора, а графическую и техническую информацию излагаем в Приложении к Договору. В момент подписания Договора вы вносите частичную оплату.
Устанавливаем продукцию
Ближе к завершению срока, указанного в Договоре, мы привезем и установим долгожданную гардеробную или перегородку. Вы получаете удовольствие и рассчитываетесь за своевременно поставленную согласно условиям договора и нашим обещаниям продукцию.
Ви дзвоните або пишите нам

Вам потрібна гардеробна, розсувна перегородка або шафа, і ви не знаєте, з чого почати – зателефонуйте чи напишіть нам, ми розповімо порядок дій та з чого почати.

Ви дзвоните або пишите нам
Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартостіи

Власне, якщо у вас є розміри вашої гардеробної, або ви можете їх зробити, нехай навіть не дуже точно, для початку роботи цього буде достатньо. На основі цих розмірів ми зробимо проект вбиральні, і розрахуємо вартість.

Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартостіи
Вносимо редагування

Після того, як попередній проект намальовано та пораховано, ми надсилаємо всю інформацію Вам. Ви дивитеся, ставите нам запитання, вносите правки. При внесенні правок вартість зазвичай змінюється, частіше у бік збільшення)

Вносимо редагування
Затверджуємо проект та укладаємо договір

Ми закріплюємо наші домовленості про ціни та терміни підписанням Договору, а графічну та технічну інформацію викладаємо у Додатку до Договору. У момент підписання Договору ви вносите часткову оплату.

Затверджуємо проект та укладаємо договір
Встановлюємо продукцію

Ближче до завершення терміну, зазначеного в Договорі, ми привеземо та встановимо довгоочікувану гардеробну або перегородку. Ви отримуєте задоволення та розраховуєтеся за своєчасно поставлену згідно з умовами договору та нашими обіцянками продукцію.

Встановлюємо продукцію
Відповіді на запитання
Зроблено в Україні

Всі елементи комплектації гардеробних систем, як і весь алюмінієвий профіль для гардеробних систем, вироблені в Києві на нашому підприємстві.

Зразки в офісі

Зразки всіх чотирьох гардеробних систем встановлені у нас в офісі

Продукція на складі

З нами ви не ризикуєте, тому що у нас на складі знаходиться кілька кілометрів алюмінієвого профілю та кілька тисяч комплектуючих для гардеробних

Потрібно поділити кімнату на дві частини?
Відокремити кухню від вітальні?
Ви вже закінчили ремонт і не маєте бажання будувати додатково стіни?
Вирішили звести гардеробну кімнату в існуючому приміщенні?

 

Cтильні та модні розсувні, стаціонарні, складні, комбіновані міжкімнатні перегородки від компанії Happy Room допоможуть вирішити дану

Ми 10 років працювали з усіма розсувними системами, які є на ринку – від якісних китайців, недорогих німців до дорогих італійців. Нарешті, ми спроектували та випустили свою розсувну систему.

Що вона собою являє? Це три алюмінієві профілі – вертикальний профіль-ручка, горизонтальний верхній/нижній, та з’єднувальний профіль. А також верхній трек для механізмів розсувних дверей.

 

Особливість нашої розсувної системи в тому, що
1) вертикальний та горизонтальний профілі можна з'єднувати під кутом 45 та 90 градусів;

2)  конструкція настільки універсальна, що з її допомогою можна виготовляти розсувні перегородки, перегородки зі складними та розстібними дверима, стаціонарні двері;

3)  верхня рейка спроектована таким чином, що до неї можна кріпити профіль тіньового шва, профіль для натяжних стель, або профіль для кріплення гіпсокартону.

 

Таке рішення ви не знайдете навіть у відомих італійських розсувних систем. Крім того, у нас є механізми для розсувних дверей з доводчиком, без доводчика, з системою синхронізації, а також механізми для розстібних дверей, і елементи кріплення для стаціонарних елементів розсувних перегородок.

 

Ми дійсно виробляємо всі профілі для наших розсувних та гардеробних систем в Україні, цей профіль, а також решта комплектації та фурнітури так само проводиться на нашому підприємстві.

 

Ми імпортуємо тільки 3 позиції – це механізми для розсувних дверей, ручки для розсувних дверей, і 2 типи тримачів штанги для вбиралень. Весь профіль та комплектацію ми фарбуємо в один із 4 стандартних кольорів – білий, чорний, темно-коричневий та темно-сірий (графіт)