Корпусні, розсувні та вбудовані Шафи та Шафи-купе

з фасадами з фарбованого, або шпонованого МДФ, алюмінієвими рамковими фасадами зі склом, та лед-підсвіткою

Шафі вбудовані, розсувні, мансардні
60 місяців гарантії на фурнітуру
Монтаж з першого разу та без переробок
Больше в нашем Instagram и Facebook:
Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО

Як це зробити? Надсилайте розміри шафи, яку ви плануєте замовити – хоч у вигляді креслень від дизайнера або архітектора, хоч намальовані олівцем на серветці 🙂

Ще трішки про нашу продукцію:
Лед-підсвічування

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Полиці та фасади висувних ящиків зі скла

Найкрутіший тренд як в інтер’єрі, так і у виробництві меблів. У наших гардеробних кімнатах є можливість розмістити лід-підсвічування в різних місцях.

Органайзери для аксесуарів та денця ящиків у м'якій шкірі.

Годинники, краватки, пояси, хустки… І під прозорою кришкою, та з лід-підсвічуванням! Зазвичай, коли жінки бачать це у нашому шоурумі, вони вимовляють Вау.

Рішення для зберігання взуття

Власне, ви бачите два найпопулярніші типи стаціонарних “каблучниць” – як ми їх називаємо – які дозволяють організувати та впорядкувати зберігання взуття. Окрім каблучниць, у нашому асортименті є …

ЧОТИРИ гардеробні системи

Жоден виробник меблів в Україні не запропонує такого вибору. ЧОТИРИ гардеробні системи в 4х стандартних кольорах і 3х висотах, з можливістю використовувати для полиць як скло, так і…

Універсальність конструкції

Комбінуючи всі чотири системи, ми з легкістю можемо забудувати приміщення абсолютно будь-якого розміру, формату, конфігурації та з будь-якими вимогами до дизайну.

Дизайн проект та розрахунок
вартості БЕЗКОШТОВНО

Як це зробити? Надсилайте розміри шафи, яку ви плануєте замовити – хоч у вигляді креслень від дизайнера або архітектора, хоч намальовані олівцем на серветці 🙂

Як ми працюємо?

Вам потрібно спроектувати, виготовити та встановити корпусну, або вбудовану шафу, або шафу-купе? Все просто: ви звертаєтесь до нас – ми робимо.

Вы звоните или пишите нам
Вам нужна гардеробная комната, раздвижная перегородка или шкаф, и вы не знаете, с чего начать - позвоните или напишите нам, мы расскажем порядок действий и с чего начать.
Мы - рисуем проект и делаем расчёт стоимости
Собственно, если у вас есть размеры вашей гардеробной комнаты, или вы можете их сделать, пусть даже не очень точно, для начала работы нам этого будет достаточно. На основе этих размеров мы сделаем проект гардеробной, и рассчитаем стоимость.
Вносим правки
После того, как предварительный проект нарисован и посчитан, мы отправляем всю информацию Вам. Вы смотрите, задаёте нам вопросы, вносите правки. При внесении правок стоимость обычно меняется, чаще в сторону увеличения)
Утверждаем проект и заключаем договор
Мы закрепляем наши договоренности о ценах и сроках подписанием Договора, а графическую и техническую информацию излагаем в Приложении к Договору. В момент подписания Договора вы вносите частичную оплату.
Устанавливаем продукцию
Ближе к завершению срока, указанного в Договоре, мы привезем и установим долгожданную гардеробную или перегородку. Вы получаете удовольствие и рассчитываетесь за своевременно поставленную согласно условиям договора и нашим обещаниям продукцию.
Ви дзвоните або пишите нам

Вам потрібна, гардеробна, або розсувна перегородка або шафа, і ви не знаєте, з чого почати – зателефонуйте чи напишіть нам, ми розповімо порядок дій та з чого почати.

Ви дзвоните або пишите нам
Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості

Власне, якщо у вас є розміри, або ви можете їх зробити, нехай навіть не дуже точно, для початку роботи цього буде достатньо. На основі цих розмірів ми зробимо проект, і розрахуємо вартість.

Ми - малюємо проект та робимо розрахунок вартості
Вносимо редагування

Після того, як попередній проект намальовано та пораховано, ми надсилаємо всю інформацію Вам. Ви дивитеся, ставите нам запитання, вносите правки. При внесенні правок вартість зазвичай змінюється, частіше у бік збільшення)

Вносимо редагування
Затверджуємо проект та укладаємо договір

Ми закріплюємо наші домовленості про ціни та терміни підписанням Договору, а графічну та технічну інформацію викладаємо у Додатку до Договору. У момент підписання Договору ви вносите часткову оплату.

Затверджуємо проект та укладаємо договір
Встановлюємо продукцію

Ближче до завершення терміну, зазначеного в Договорі, ми привеземо та встановимо довгоочікувану шафу,  гардеробну або перегородку. Ви отримуєте задоволення та розраховуєтеся за своєчасно поставлену згідно з умовами договору та нашими обіцянками продукцію.

Встановлюємо продукцію
Відповіді на запитання
Зроблено в Україні

Всі елементи комплектації гардеробних систем, як і весь алюмінієвий профіль для гардеробних систем, вироблені в Києві на нашому підприємстві.

Зразки в офісі

Зразки всіх чотирьох гардеробних систем встановлені у нас в офісі

Продукція на складі

З нами ви не ризикуєте, тому що у нас на складі знаходиться кілька кілометрів алюмінієвого профілю та кілька тисяч комплектуючих для гардеробних

Здавалося б, нічого нового: шафа – це місце для зберігання речей, і навряд чи якісь зміни можуть торкнутися цього предмета інтер’єру. Принаймні – ви так думаєте.

Ми хочемо коротко розповісти, які зміни торкнулися такого традиційного виробу.

Ну, по-перше – сучасна шафа зазвичай вбудована в нішу. Головне, щоб він не виступав зі стіни.

По-друге – дизайн фасадної частини шафи виступає як елемент інтер’єру, тобто. або повторює його, або підкреслює, або, навпаки, виділяється, будучи самостійним елементом інтер’єру.

По-третє – фурнітура. Механізми для висування ящиків прихованого монтажу, вбиральні ліфти та підсвічування.

По-четверте, матеріали, з яких виробляються сучасні шафи.

Наприклад, матеріал для корпусної частини – ламінована ДСП, зазнав незначних змін за останні гавкає 20-30. Принцип виробництва ДСП залишився той же, сильно змінилися на краще декори лицьової частини – ламінат, а також дуже матеріал покращився в екологічному плані – матеріал став абсолютно безпечним для використання в житлових приміщеннях.

Сьогоднішні європейські екологічні стандарти діють на території України. Окремо хочеться сказати і про матеріал фасадів. Як правило, для фасадів використовується такий матеріал, як МДФ (дрібнодисперська фракція). Це екологічно чистий матеріал, який відмінно піддається будь-якій механічній обробці, відмінно піддається фінішній поверхневій обробці, такій, як фарбування, шпонування (фанерування), і, що найголовніше, зберігає свою форму та розміри протягом тривалого часу.

Тривалий час – це ДЕСЯТКИ років.

Ми вже більше семи років виготовляємо сучасні шафи, з розпашними та розсувними фасадами, під замовлення в Києві та в Україні, і пропонуємо тільки якісні матеріали та фурнітуру та перевірені роками технічні рішення.

Наша компанія пропонує виробництво на замовлення сучасних шаф у стилі лофт, модерн, сканді та індастріал.